Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

 1. Otel ve Tatil Rehberi
 2. Ege
 3. Muğla
 4. Fethiye

FETHİYE PLAJLAR

FETHİYE PLAJLAR

ÖLÜDENİZ-BELCEKIZ

Ölüdeniz’in 3 kilometrelik kumsalı, denize girmek için çok uygun. Plajda kar beyazından gök mavisine kadar açık ve koyu mavinin, açık ve koyu yeşilin raks ettiği bir renk armonisi içinde yüzmenin doyumsuz mutluluğunu tadacaksınız. Yılın on ayı ılık ve durgun suyu ile doğal lagün görünümündeki Ölüdeniz; size kucak açıyor.

Fethiye’ye 14 kilometre uzaklıktaki Ölüdeniz ile Belcekız plajını birbirinden milli park Kumburnu ayırıyor. Belcekız’daki çok sayıda pansiyon, kamp, motel ve restoran yılın her mevsimi hizmet veriyor.

 

ÇALIŞ PLAJI

Fethiye’ye 5 kilometre uzaklıkta bulunan ve yeryüzünde günbatımının en güzel izlendiği yer olarak tanımlanan Çalış, 4 kilometrelik kumsalı, sıcak yaz akşamlarında esen serin rüzgarları, "Caretta Caretta"ları, su sporlarına elverişli denizi, çok sayıdaki nitelikli konaklama tesisi, restoranları, barları, alışveriş ve ulaşım olanakları ile bölge turizminin en gözde yerlerinden biri.

 

HİSARÖNÜ-OVACIK

Ölüdeniz beldesinde yer alan bu iki tipik Türk köyünün son yıllardaki en belirgin özellikleri, yoğun konaklama, alış veriş ve eğlence merkezine dönüşmüş olmaları. Turizmin en hareketli noktaları haline gelen Ovacık ve Hisarönü; Ölüdeniz, Babadağ, Kaya köyü gibi çekim alanlarına yakın olmaları ile de göz dolduruyor.


  Keşfedin, Fethiye
 • FETHİYE, ÖLÜDENİZ

  Tanrı’nın Dünya’ya bahşettiği cennet" olarak nitelenen Ölüdeniz, ülke dışına taşan ünüyle de dünyaya mal olmuş bir turizm merkezi.
  01.07.2015
 • FETHİYE, KEŞFEDİN

  Fethiye ve çevresini keşfedin.
  01.07.2015
 • FETHİYE, KELEBEKLER VADİSİ

  Adını rengarenk kelebeklerden alan vadi bir doğa harikası.
  01.07.2015
 • FETHİYE ÇEVRESİ

  Fethiye çevresinde gezilecek yerler.
  01.07.2015
 • Kök Boyasından Dastara...

  Fethiye çarşısı oldukça geniş. Ne ararsanız var. Buralarda yöresel şarap markalarından tutun da, farklı markalarda şekerlemelere kadar türlü türlü ürün çıkıyor karşınıza.
  01.07.2015
Popüler Yerler