Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

 1. Otel ve Tatil Rehberi
 2. Marmara
 3. İstanbul
 4. Adalar
 5. Kınalıada

Kınalıada, İstanbul

Kınalıada, İstanbul

Kınalıada'da, çok kayalık olması nedeniyle, ağaçlık bulunmamaktadır. En geniş yeri 750 metre olup doğusu, güneyi be batısı falez halindedir. Kınalıada, İstanbul Adaları içinde en küçüklerinden biridir.  Ağaçları en az, fakat denize girme olanakları en fazladır.  Çınar Tepesi, Teşvikiye Tepesi ve Manastır Tepesi olmak üzere üç tepesi vardır. Adada en çok dikkat çeken özellik, Çınar Tepesi'ndeki büyük radyo ve televizyon antenleridir. 

Doğanın içinde, deniz manzaralı, sessiz, sakin ve keyifli butik oteller Kınalıada’da geçirdiğiniz zamanda içinizin huzurla dolması için istediklerinizi size sunuyor.

Ayazma Plajı yeni ve şık kimliğiyle sizi çok güzel misafir edecek; plajı, saunası, havuzu, barları ve jimnastik salonuyla her ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Kınalıada’ya İDO’nun; Bostancı, Kabataş ve Kadıköy iskelelerinden hareket eden, hızlı feribot seferleri ile gidebilirsiniz.

 


Kınalıada, İstanbul Nerede, Harita

Kınalıada, İstanbul nasıl gidilir

  Keşfedin, Kınalıada
 • Burgazada, İstanbul

  Ünlü yazar Sait Faik’le ünlenen Burgaz, diğer adalara oranla daha sakindir.
  15.07.2015
 • Heybeliada, İstanbul

  Ahmet Rasim, Esat Mahmut Karakurt ve Hüseyin Rahmi Gürpınar gibi Türk edebiyatının önemli simalarına ev sahipliği yapmış olan Heybeliada, İstanbul’un en büyük ikinci adasıdır.
  15.07.2015
Popüler Yerler